Uczestnicy półkolonii DOK-u w „Krainie baśni, bajki i iluzji”

16 sierpnia w Dzielnicowym Ośrodku Kultury, filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczęły się półkolonie letnie dla dzieci pod hasłem „W świecie baśni, bajki i iluzji”. W programie przewidziano m.in.: warsztaty artystyczne w placówce, zajęcia rekreacji ruchowej, zajęcia na kręgielni, projekcje bajek i spektakli dla dzieci w tym teatru telewizji „Niezwykłe przygody Pana Kleksa” oraz liczne wycieczki.

Już 17 sierpnia uczestnicy półkolonii wyjechali na wycieczkę w ramach projektu ekologiczno-artystycznego Łódzkiego Domu Kultury „Kolorowa Lokomotywa” i odwiedzili Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie. Wzięli udział także w zajęciach zorganizowanych w Muzeum Lasu i Drewna w Rogowie.

Pod podanym linkiem można na bieżąco oglądać codzienne relacje z akcji wakacyjnej przeprowadzanej w Ośrodku.

dok-wakacje2016